Volná místa - SERVISNÍ A VÝSTAVBOVÝ TECHNIK

V současné době jsou vypsané níže uvedené pracovní pozice.

Praha

Náplň práce:
servis zařízení v oblasti telekomunikačních služeb
instalace zařízení
při výkonu práce je nutné počítat s výškovými pracemi

Základní požadavky:
vzdělání v oboru elektro
řidičské oprávnění  sk. B, ochota cestovat - zejména v rámci ČR
znalost práce s PC, běžné uživatelské prostředí
znalost síťových technologií výhodou
základní znalost anglického jazyka
zodpovědnost a pečlivost, časová flexibilita – pohotovostní režim
samostatnost i práce v týmu příjemné a profesionální vystupování (při řešení problémů nutná komunikace se zákazníkem)
trestní bezúhonnost
manuální zručnost

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Nabízíme:
zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní a perspektivní společnosti
odpovídající platové ohodnocení
5 týdnů dovolené
mobilní telefon, notebook
službení automobil i pro soukromé účely
stravenky

Nástup možný ihned. V případě zájmů zasílejte své strukturované životopisy na karel.skolny@dialtelecom.cz