Volná místa - OBCHODNÍK JUNIOR

V současné době jsou vypsané níže uvedené pracovní pozice.

Praha

Náplň pozice:
Podílet se na prodejních aktivitách u potencionálních a současných zákazníků při nabízení služeb společnosti a produktů v oblasti telekomunikací. Aktivně vyhledávat potenciální zákazníky a oslovovat je s cílem dohodnutí osobního jednání. Hodnotit potenciální zákazníky a ověřovat jejich vhodnost pro nabídku společnosti. Podílet se ve spolupráci s obchodníky na tvorbě nabídky pro potenciální zákazníky. Účastnit se obchodních jednání u potenciálních a současných zákazníků. Vykonávat podpůrné činnosti při péči o současné zákazníky.

Profil kandidáta

  • absolvent, poslední či předposlední ročník VŠ (není nutný technický obor, může být ekonomické zaměření atd.)
  • zkušenost s prodejem B2B výhodou

Znalosti a dovednosti

  • zájem o technologie
  • schopnost jednat a vyjednávat
  • rámcová znalost TELCO, nebo ICT trhu
  • uživatelská znalost a dovednost práce na PC, MS Office

Osobností předpoklady

  • samostatnost, cílevědomost
  • zdravé sebevědomí - extrovert
  • ochota vzdělávat se a pracovat na sobě
  • koncepční myšlení
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti

Jiné požadavky

  • anglický jazyk – střední znalost (komunikace slovem a písmem)

Nabízíme

  • práci na plný, nebo částečný úvazek
  • místo výkonu práce – Praha
  • možnost dalšího vzdělávání a zdokonalování v oboru
  • veškeré vybavení potřebné k výkonu pozice (mobilní telefon, notebook atd.)
  • odpovídající finanční ohodnocení s možností ovlivnit vlastní aktivitou výši výdělku

Pokud vás vypsaná pozice zaujala, zašlete svůj motivační dopis a strukturované CV na jobs@dialtelecom.cz