Volná místa - KEY ACCOUNT MANAGER

V současné době jsou vypsané níže uvedené pracovní pozice.

Praha

Náplň pozice
Hledáme nového kolegu do našeho prodejního týmu, který se bude věnovat aktivnímu vyhledávání nových obchodních příležitostí, řízení obchodních jednání, přípravě prezentací a obchodních nabídek v oblasti telekomunikací.

Profil kandidáta

Vzdělání a pracovní zkušenosti

  • min. středoškolské vzdělání
  • min. 2 roky praxe s prodejem TELCO produktů a služeb firemním zákazníkům

Znalosti a dovednosti

  • znalost prodeje v TELCO se zaměřením na B2B
  • schopnost jednat a vyjednávat
  • umění domluvit si schůzku po telefonu s potenciálním zákazníkem
  • znalost IT trhu
  • uživatelská znalost a dovednost práce na PC, MS Office

Osobností předpoklady

  • samostatnost, cílevědomost
  • zdravé sebevědomí
  • ochota vzdělávat se a pracovat na sobě
  • koncepční myšlení
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • efektivní osobní plánování

Jiné požadavky

  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • anglický jazyk – střední znalost (komunikace slovem a písmem)

Nabízíme
Práci v týmu špičkových odborníků, kteří se specializují na dodávky ucelených řešení a služeb v oblasti telekomunikací.

  • práci na HPP nebo IČo
  • místo výkonu práce – Praha a ČR
  • možnost nadstandardních výdělků
  • možnost dalšího vzdělávání se a zdokonalování v oboru
  • veškeré vybavení potřebné k výkonu obchodní pozice (automobil, mobilní telefon, notebook atd.)

V případě, že Vás vypsaná pracovní pozice zaujala, zašlete motivační dopis a strukturované CV na jobs@dialtelecom.cz