Tiskové zprávy


Podle hodnot
Nalezeno 65 záznamů
|< < 1 2 3 5 6 7 >|

Dial Telecom připojil brněnské centrum Vlněna

16.10.2017
Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, připojil do své vysokorychlostní brněnské metropolitní sítě zcela nové administrativní a maloobchodní centrum Vlněna. Zahájení provozu je plánováno na březen 2018.

Dial Telecom implementoval technologii BGP FlowSpec

29.6.2017
Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, implementoval ve své páteřní síti technologii BGP FlowSpec, umožňující efektivně reagovat na kybernetické bezpečnostní hrozby.

Fiber Services ovládla telekomunikační olympiádu

23.6.2017
Fiber Services, a.s. , sesterská společnost Dial Telecomu, a.s., zaznamenala výrazný úspěch na telekomunikační olympiádě 2017 pořádané firmou Raycom v Brně, když po skvělém výkonu za sebou nechala soutěžní týmy Sitelu I., Optelu (Polsko), Sitelu II a dalších montážních skupin. Zástupci společnosti…

Nové všeobecné obchodní podmínky společnosti Dial Telecom, a.s.

1.5.2017
Vážení zákazníci, dovolujeme si vám oznámit, že od 1. 7. 2017 budou účinné nové Všeobecné podmínky společnosti Dial Telecom, a.s.

Dial Telecom je připojen do peerignového uzlu VIX.at

13.3.2017
Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, se v uplynulých dnech připojil do významného rakouského peeringového uzlu VIX.at. Hlavním cílem tohoto kroku je zlepšení propojení s internetovými sítěmi v Rakousku a zemích bývalé Jugoslávie.

Dial Telecom úspěšně provedl celoplošný upgrade páteřní sítě

26.1.2017
Společnost Dial Telecom úspěšně provedla celoplošný upgrade vlastní IP/MPLS páteřní sítě s cílem zvýšit stabilitu a kvalitu síťových parametrů v rámci celé České republiky.

Dial Telecom připojil další pražské objekty

23.1.2017
Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, připojil do své vysokorychlostní metropolitní sítě další významné administrativní budovy v Praze a především zcela nové pracoviště ČVUT - Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky v pražských Dejvicích.

Dial Telecom zprovoznil novou trasu Žabeň - Ostrava

11.11.2016
Společnost Dial Telecom a.s. dokončila instalaci nové páteřní trasy v úseku Žabeň - Ostrava. Tato nová trasa měří 22,3 km a stává se důležitou částí páteřní trasy Dial Telecomu Brno - hranice České republiky a Polska.

Dial Telecom zprovoznil novou DWDM trasu Praha - Víděň

24.10.2016
Dial Telecom, a.s. , přední český poskytovatel datových a hlasových služeb,úspěšně dokončil projekt výstavby nové DWDM trasy Praha – Vídeň, která je součástí firemní strategie rozvoje „Ultra Low Latency“ sítě .

Dial Telecom připojil další komerční objekty v Praze

23.9.2016
Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, připojil do své vysokorychlostní metropolitní sítě od v průběhu září 2016 další významné administrativní budovy v Praze.
|< < 1 2 3 5 6 7 >|