Tiskové zprávy


Podle hodnot
Nalezeno 68 záznamů
|< < 1 2 3 5 6 7 >|

Dial Telecom je připojen do peerignového uzlu VIX.at

13.3.2017
Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, se v uplynulých dnech připojil do významného rakouského peeringového uzlu VIX.at. Hlavním cílem tohoto kroku je zlepšení propojení s internetovými sítěmi v Rakousku a zemích bývalé Jugoslávie.

Dial Telecom úspěšně provedl celoplošný upgrade páteřní sítě

26.1.2017
Společnost Dial Telecom úspěšně provedla celoplošný upgrade vlastní IP/MPLS páteřní sítě s cílem zvýšit stabilitu a kvalitu síťových parametrů v rámci celé České republiky.

Dial Telecom připojil další pražské objekty

23.1.2017
Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, připojil do své vysokorychlostní metropolitní sítě další významné administrativní budovy v Praze a především zcela nové pracoviště ČVUT - Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky v pražských Dejvicích.

Dial Telecom zprovoznil novou trasu Žabeň - Ostrava

11.11.2016
Společnost Dial Telecom a.s. dokončila instalaci nové páteřní trasy v úseku Žabeň - Ostrava. Tato nová trasa měří 22,3 km a stává se důležitou částí páteřní trasy Dial Telecomu Brno - hranice České republiky a Polska.

Dial Telecom zprovoznil novou DWDM trasu Praha - Víděň

24.10.2016
Dial Telecom, a.s. , přední český poskytovatel datových a hlasových služeb,úspěšně dokončil projekt výstavby nové DWDM trasy Praha – Vídeň, která je součástí firemní strategie rozvoje „Ultra Low Latency“ sítě .

Dial Telecom připojil další komerční objekty v Praze

23.9.2016
Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, připojil do své vysokorychlostní metropolitní sítě od v průběhu září 2016 další významné administrativní budovy v Praze.

Dial Telecom připojil Ministerstvo zemědělství České republiky

27.6.2016
Ve výběrovém řízení ministerstva zemědělství na internetové připojení zvítězil Dial Telecom. Ministerstvo zemědělství ČR bude nyní připojeno k internetu o rychlosti 1 Gbps, u operátora ocenilo především rekordně rychlé zprovoznění služby, navíc na jeho vlastní optické síti.
Dial Telecom připojil Lidl E-Commerce v Plzni

Dial Telecom připojil Lidl E-Commerce v Plzni

2.5.2016
Nový e-shop Lidlu a logistické centrum bude připojeno k internetu přes národní optickou síť Dial Telecomu. Lidl E-Commerce v Plzni bude v brzké době zásobovat zbožím několik zemí včetně celé ČR. Dial Telecomu jako jediný splnil jeho náročné podmínky na bezpečné a zálohované připojení.

Dial Telecom připojil další objekty v Praze

28.4.2016
Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, připojil do své vysokorychlostní metropolitní sítě od začátku roku 2016 další významné administrativní budovy v Praze.

Dial Telecom připojil Jatka78

29.2.2016
Místo pro nové umění získalo internet od Dial Telecomu. Metropolitní optická síť Dial Telecomu se v těchto dnech rozšířila o velmi významný přírůstek alternativní kulturní scény, a to Jatka78. Multifunkční prostor pro nová umění, cirkus a v neposlední řadě i galerijní akce nyní získalo…
|< < 1 2 3 5 6 7 >|