Tiskové zprávy


Podle hodnot
Nalezeno 67 záznamů
|< < 1 2 3 5 6 7 >|

Dial Telecom připojil Ministerstvo zemědělství České republiky

27.6.2016
Ve výběrovém řízení ministerstva zemědělství na internetové připojení zvítězil Dial Telecom. Ministerstvo zemědělství ČR bude nyní připojeno k internetu o rychlosti 1 Gbps, u operátora ocenilo především rekordně rychlé zprovoznění služby, navíc na jeho vlastní optické síti.
Dial Telecom připojil Lidl E-Commerce v Plzni

Dial Telecom připojil Lidl E-Commerce v Plzni

2.5.2016
Nový e-shop Lidlu a logistické centrum bude připojeno k internetu přes národní optickou síť Dial Telecomu. Lidl E-Commerce v Plzni bude v brzké době zásobovat zbožím několik zemí včetně celé ČR. Dial Telecomu jako jediný splnil jeho náročné podmínky na bezpečné a zálohované připojení.

Dial Telecom připojil další objekty v Praze

28.4.2016
Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, připojil do své vysokorychlostní metropolitní sítě od začátku roku 2016 další významné administrativní budovy v Praze.

Dial Telecom připojil Jatka78

29.2.2016
Místo pro nové umění získalo internet od Dial Telecomu. Metropolitní optická síť Dial Telecomu se v těchto dnech rozšířila o velmi významný přírůstek alternativní kulturní scény, a to Jatka78. Multifunkční prostor pro nová umění, cirkus a v neposlední řadě i galerijní akce nyní získalo…

Dial Telecom připojil v roce 2015 desítky nových business center v Praze

26.1.2016
Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, připojil do své vysokorychlostní metropolitní sítě v nedávné době více než 20 významných administrativních budov v Praze, z toho 7 zcela nově postavených obchodních center. Konkrétně jde o business centra The Blox na…

Z Frankfurtu do Lvova na „jeden skok“

23.10.2015
Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel telekomunikačních služeb, zahájil komerční provoz 100G Lambdy mezi Frankfurtem nad Mohanem (DE) a Lvovem (UKR). Trasa je součástí dálkové přenosové DWDM sítě Dial Telecomu.

Dial Telecom se zúčastní konference Capacity Europe

7.10.2015
Nejvýznamnější ICT konference Capacity Europe přesídlila z Amsterodamu do Paříže. Za Českou republiku se účastní Dial Telecom. Partnerství v poskytování důležitých OTT (Over The Top) služeb mezi operátory a poskytovateli, aby zlepšili konektivitu koncovým zákazníkům v celé Evropě, je hlavním…

Dial Telecom s průmyslem proti vládě

24.9.2015
Dial Telecom, a.s., přední český poskytovatel telekomunikačních služeb, podpořil společné prohlášení představitelů průmyslu k problematice rozvoje internetových sítí v ČR. Představitelé českého průmyslu a společností působících v sektoru informačních a komunikačních technologií (ICT) vyjadřují…

Dial Telecom navýšil kapacitu linky Praha - Frankfurt

18.9.2015
Dial Telecom, a.s., přední český poskytovatel telekomunikačních služeb, navýšil rychlost do vlastního IP uzlu umístěného ve Frankfurtu nad Mohanem na 40 Gbps.

Dial Telecom zahájil stavbu housingových center

13.8.2015
Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, zahájil v těchto dnech výstavbu telekomunikačních housingových center v lokalitách Horní Žukov a Šachotín.
|< < 1 2 3 5 6 7 >|