Tiskové zprávy


Podle hodnot
Nalezeno 65 záznamů
|< < 1 2 3 5 6 7 >|
NET4GAS si opět zvolil Dial Telecom jako partnera pro správu WAN a LAN

NET4GAS si opět zvolil Dial Telecom jako partnera pro správu WAN a LAN

19.4.2018
Dial Telecom, a.s., přední český poskytovatel telekomunikačních služeb, opětovně uspěl ve výběrovém řízení na správu WAN (Wide Area Network – Rozlehlá síť) a LAN (Local Area Network – Lokální síť) společnosti NET4GAS, s.r.o. na další 5leté období.

Dial Telecom připojil další administrativní budovy v Praze

5.3.2018
Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, připojil do své vysokorychlostní metropolitní sítě další významné administrativní budovy v Praze.

Dial Telecom rozšířil DWDM síť o novou trasu

8.1.2018
Společnost Dial Telecom a.s. , rozšířila v průběhu prosince 2017 vlastní DWDM síť o novou trasu Brno – Boskovice.

Dial Telecom získal vysoký rating v hodnocení stability společností

24.11.2017
Česká společnost Dial Telecom získala vysoký rating 3A 1 v hodnocení stability společností od Dun & Bradstreet. Nová generace analýzy firem stanovuje řadu vlastních indikátorů rizik a hodnotí tak míru rizika s nimi obchodovat. Pouze 6 % českých firem má nižší riziko selhání než Dial Telecom.

Dial Telecom připojil brněnský ubytovací projekt Domeq

15.11.2017
Brněnský moderní ubytovací projekt Domeq je zasíťován vysokorychlostním připojením od Dial Telecomu. Nově otevřený objekt má zasíťováno všech studentských 159 pokojů i společné prostory. Projekt je reakcí na vysokou poptávku po luxusním ubytování v blízkosti centra Brna.

Dial Telecom připojil brněnské centrum Vlněna

16.10.2017
Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, připojil do své vysokorychlostní brněnské metropolitní sítě zcela nové administrativní a maloobchodní centrum Vlněna. Zahájení provozu je plánováno na březen 2018.

Dial Telecom implementoval technologii BGP FlowSpec

29.6.2017
Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, implementoval ve své páteřní síti technologii BGP FlowSpec, umožňující efektivně reagovat na kybernetické bezpečnostní hrozby.

Fiber Services ovládla telekomunikační olympiádu

23.6.2017
Fiber Services, a.s. , sesterská společnost Dial Telecomu, a.s., zaznamenala výrazný úspěch na telekomunikační olympiádě 2017 pořádané firmou Raycom v Brně, když po skvělém výkonu za sebou nechala soutěžní týmy Sitelu I., Optelu (Polsko), Sitelu II a dalších montážních skupin. Zástupci společnosti…

Nové všeobecné obchodní podmínky společnosti Dial Telecom, a.s.

1.5.2017
Vážení zákazníci, dovolujeme si vám oznámit, že od 1. 7. 2017 budou účinné nové Všeobecné podmínky společnosti Dial Telecom, a.s.

Dial Telecom je připojen do peerignového uzlu VIX.at

13.3.2017
Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, se v uplynulých dnech připojil do významného rakouského peeringového uzlu VIX.at. Hlavním cílem tohoto kroku je zlepšení propojení s internetovými sítěmi v Rakousku a zemích bývalé Jugoslávie.
|< < 1 2 3 5 6 7 >|