Tiskové zprávy


Podle hodnot
Nalezeno 60 záznamů
|< < 1 2 3 4 5 6 >|

Zprovozněn další úsek transportní vysokokapacitní DWDM sítě do Katowic

15.9.2019
Společnost Dial Telecom, a.s. na začátku měsíce září rozšířila svoji již tak rozsáhlou mezinárodní síť. Na území Polska uvedla do provozu další úsek své transportní vysokokapacitní DWDM sítě.

Nejrychlejší propoj mezi Prahou a Frankfurtem

9.7.2019
Dial Telecom, a.s., přední český poskytovatel telekomunikačních služeb navýšil rychlost do vlastního IP uzlu společnosti Dial Telecom umístěného ve Frankfurtu nad Mohanem na 100 Gbps.

Dial Telecom rozšířil svůj datový sál pro kritické technologie

7.6.2019
Dial Telecom, a.s., přední český poskytovatel telekomunikačních služeb, rozšířil své technologické prostory v pražském datovém centru společnosti CE Colo.

Dial Telecom výrazně navýšil a vylepšil svou páteřní DWDM síť

31.1.2019
Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, dokončil výstavbu nové přenosové trasy na své páteřní DWDM síti, jejíž kapacitu a nízkou latenci ocení zejména mezinárodní operátoři.

Dial Telecom se připojil do datového centra Campus Frakfurt 1

29.8.2018
Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, se v uplynulých dnech připojil do významného datového centra Campus Frankfurt 1 (FRA1).

Dial Telecom zprovoznil novou páteřní optickou trasu Mutěnice - Hodonín

16.7.2018
Dial Telecom, a.s., přední český poskytovatel telekomunikačních služeb, uvedl do provozu další část vlastní páteřní optické trasy v úseku Mutěnice – Hodonín.

Zásady zpracování osobních údajů pro zákazníky Dial Telecomu

25.5.2018
Vážení zákazníci, dovolte, abychom Vás informovali, že společnost Dial Telecom, a.s. vydala dokument „Zásady zpracování osobních údajů pro zákazníky Dial Telecomu, a.s. „ v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) č. 2016/679, který je účinný od 25. 5.2018.
NET4GAS si opět zvolil Dial Telecom jako partnera pro správu WAN a LAN

NET4GAS si opět zvolil Dial Telecom jako partnera pro správu WAN a LAN

19.4.2018
Dial Telecom, a.s., přední český poskytovatel telekomunikačních služeb, opětovně uspěl ve výběrovém řízení na správu WAN (Wide Area Network – Rozlehlá síť) a LAN (Local Area Network – Lokální síť) společnosti NET4GAS, s.r.o. na další 5leté období.

Dial Telecom připojil další administrativní budovy v Praze

5.3.2018
Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, připojil do své vysokorychlostní metropolitní sítě další významné administrativní budovy v Praze.

Dial Telecom rozšířil DWDM síť o novou trasu

8.1.2018
Společnost Dial Telecom a.s. , rozšířila v průběhu prosince 2017 vlastní DWDM síť o novou trasu Brno – Boskovice.
|< < 1 2 3 4 5 6 >|