Tiskové zprávy - stránka 2


Podle hodnot
Nalezeno 65 záznamů
|< 1 2 3 4 5 6 7 >|

Dial Telecom úspěšně provedl celoplošný upgrade páteřní sítě

26.1.2017
Společnost Dial Telecom úspěšně provedla celoplošný upgrade vlastní IP/MPLS páteřní sítě s cílem zvýšit stabilitu a kvalitu síťových parametrů v rámci celé České republiky.

Dial Telecom připojil další pražské objekty

23.1.2017
Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, připojil do své vysokorychlostní metropolitní sítě další významné administrativní budovy v Praze a především zcela nové pracoviště ČVUT - Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky v pražských Dejvicích.

Dial Telecom zprovoznil novou trasu Žabeň - Ostrava

11.11.2016
Společnost Dial Telecom a.s. dokončila instalaci nové páteřní trasy v úseku Žabeň - Ostrava. Tato nová trasa měří 22,3 km a stává se důležitou částí páteřní trasy Dial Telecomu Brno - hranice České republiky a Polska.

Dial Telecom zprovoznil novou DWDM trasu Praha - Víděň

24.10.2016
Dial Telecom, a.s. , přední český poskytovatel datových a hlasových služeb,úspěšně dokončil projekt výstavby nové DWDM trasy Praha – Vídeň, která je součástí firemní strategie rozvoje „Ultra Low Latency“ sítě .

Dial Telecom připojil další komerční objekty v Praze

23.9.2016
Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, připojil do své vysokorychlostní metropolitní sítě od v průběhu září 2016 další významné administrativní budovy v Praze.

Dial Telecom připojil Ministerstvo zemědělství České republiky

27.6.2016
Ve výběrovém řízení ministerstva zemědělství na internetové připojení zvítězil Dial Telecom. Ministerstvo zemědělství ČR bude nyní připojeno k internetu o rychlosti 1 Gbps, u operátora ocenilo především rekordně rychlé zprovoznění služby, navíc na jeho vlastní optické síti.
Dial Telecom připojil Lidl E-Commerce v Plzni

Dial Telecom připojil Lidl E-Commerce v Plzni

2.5.2016
Nový e-shop Lidlu a logistické centrum bude připojeno k internetu přes národní optickou síť Dial Telecomu. Lidl E-Commerce v Plzni bude v brzké době zásobovat zbožím několik zemí včetně celé ČR. Dial Telecomu jako jediný splnil jeho náročné podmínky na bezpečné a zálohované připojení.

Dial Telecom s průmyslem proti vládě

24.9.2015
Dial Telecom, a.s., přední český poskytovatel telekomunikačních služeb, podpořil společné prohlášení představitelů průmyslu k problematice rozvoje internetových sítí v ČR. Představitelé českého průmyslu a společností působících v sektoru informačních a komunikačních technologií (ICT) vyjadřují…

Dial Telecom loni hospodařil se ziskem 24,3 milionů

25.6.2014
Dial Telecom, a.s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, zveřejnil výsledky hospodaření za rok 2013. Výnosy z prodeje služeb a zboží činily téměř 818 milionů korun, zisk před zdaněním dosahoval výše 24,3 milionů korun. Uplynulý rok byl pro celou skupinu nejúspěšnějším v oblasti…
V Praze se setkají špičky středoevropských ICT firem

V Praze se setkají špičky středoevropských ICT firem

10.6.2014
Konferenční prostory pražského hotelu Radisson Blu Alcron budou ve dnech 17. a 18. června dějištěm setkání nejvýznamnějších středoevropských telekomunikačních společností. Již dvanáctý ročník prestižní konference Capacity CEE 2014 poslouží jako platforma pro diskusi o nových technologických i…
|< 1 2 3 4 5 6 7 >|