Dial Telecom připojil Jatka78


29.2.2016
Praha
Místo pro nové umění získalo internet od Dial Telecomu. Metropolitní optická síť Dial Telecomu se v těchto dnech rozšířila o velmi významný přírůstek alternativní kulturní scény, a to Jatka78. Multifunkční prostor pro nová umění, cirkus a v neposlední řadě i galerijní akce nyní získalo vysokorychlostní internetové propojení od předního českého poskytovatele datových a hlasových služeb.

Jatka78 je nový, první komplexní kulturní centrum ve střední a východní Evropě. Jde o multifunkční divadlo, hudební klub, galerie, tréninková hala, zkušebna i tělocvična. Jde o prostor otevřený českým i zahraničním souborům, uzpůsobený pro rezidenční projekty a představení, workshopy, konference, diskuze, přednášky, výstavy a happeningy. Místo s ideálními podmínkami pro nový cirkus a zároveň domovská scéna Cirku La Putyka.

Tento prostor najdete v pražské holešovické tržnici, a to vedle obchodu Alza.cz, v hale č. 7 a 8.

O firmě Dial Telecom, a.s. (Česká republika)
Akciová společnost Dial Telecom je poskytovatelem komplexního portfolia hlasových, datových a internetových služeb s garantovanou dostupností po celé České republice prostřednictvím vlastní  optické sítě.  Ve své síti provozuje Dial Telecom více než 5000 aktivních zařízení s 25 000+ aktivními porty. Kromě optických tras využívá Dial Telecom 1100+ rádiových spojů jak ve své páteřní infrastruktuře, tak i pro úseky posledních mílí.

Síť společnosti Dial Telecom má centrální dohledové centrum v Praze. Monitorování sítě i pracoviště podpory zákazníků pracují v nepřetržitém provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Dial Telecom, a. s., je držitelem certifikátů ISO 9001:2009 se zaměřením na management jakosti, ISO 14001:2005 pro kvalitu environmentálního managementu a ISO 27001:2006 pro řízení informační bezpečnosti, tedy ochranu citlivých informací před neoprávněným přístupem. Více informací získáte na webových stránkách http://www.dialtelecom.cz.