Dial Telecom v Praze zasíťoval dalších 52 budov


6.08.2010
Praha
Dial Telecom, a.s., přední český poskytovatel telekomunikačních služeb, zřídil v uplynulých měsících v Praze přes padesát nových přístupových bodů. Společnost tak rozšiřuje svoji optickou metropolitní síť i dostupnost služeb pro malé a velké firmy, nové administrativní budovy, a především IPS operátory a další velkoobchodní přeprodejce.

Dial Telecom neustále investuje miliony korun do vlastní optické sítě, kterou dále nabízí operátorům či maloobchodně přímo společnostem v dosahu. Jak ukazují trendy na českém telekomunikačním trhu a rovněž i finanční výsledky Dial Telecomu za min. rok, jde o oblast s růstovým potenciálem, který již nyní generuje vysoký zisk.

Optická síť je považována za konvergenční medium budoucnosti a Dial Telecom je jedním z nejvýznamnějších telekomunikačních operátorů, který poskytuje své portfolio služeb právě na vlastní optické síti a cíleně investuje do nejmodernější technologie v tomto oboru.

Více informací Vám poskytneme na stránkách http://www.dialtelecom.cz nebo na těchto kontaktech:

Martina Setunská
Marketing manager, PR
tel.: + 420 226 204 159
email: martina.setunska@dialtelecom.cz
www.dialtelecom.cz

Pavel Křižka
PR Manager
tel.: +420 732 582 776
email: pavel.krizka@justc.cz                                                         
www.justC.cz

O firmě Dial Telecom, a.s. (Česká republika)
Akciová společnost Dial Telecom je poskytovatelem komplexního portfolia hlasových, datových a internetových služeb s garantovanou dostupností po celé České republice prostřednictvím vlastní jednotné optické sítě. Síť společnosti Dial Telecom má centrální dohledové centrum v Praze. Monitorování sítě i pracoviště podpory zákazníků pracují v nepřetržitém provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Dial Telecom, a. s., je držitelem certifikátů ISO 9001:2009 se zaměřením na management jakosti, ISO 14001:2005 pro kvalitu environmentálního managementu a ISO 27001:2006 pro řízení informační bezpečnosti, tedy ochranu citlivých informací před neoprávněným přístupem.