Volná místa - HLAVNÍ RECEPČNÍ

V současné době jsou vypsané níže uvedené pracovní pozice.

Praha

Hledáme do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici hlavní recepční.

Nabízíme:

  • 30 hodin týdně (dopoledne 8-14h)
  • výborná dopravní dostupnost (metro B Křižíkova)
  • zaučení a nástup v průběhu října 2020

Požadujeme:

  • komunikativní znalost AJ
  • uživatelská znalost práce na PC
  • preferujeme zkušenost v administrativě

Pracovní náplň:

  • vedení týmu recepčních
  • vyřizování telefonátů (přepojování, vyřizování vzkazů atd.)
  • drobné objednávky (taxi, občerstvení atd.)
  • administrativní práce (vyřizování emailů a pošty)
  • uvádění návštěv
  • krátké pochůzky (na poštu, na nedaleké finanční oddělení atd.)
  • další podrobnosti sdělíme během osobního pohovoru
Platové ohodnocení a další bonusy

  • 23.000 - 24.000 Kč/měsíc
  • stravenky
  • karta Multisport Benefit

Zájemci o pozici prosím posílejte své strukturované životopisy na adrese : recepce@dialtelecom.cz, více info na mobil 724 631 222 (J. Kosová).