Volná místa - RECEPČNÍ

V současné době jsou vypsané níže uvedené pracovní pozice.

Praha

Hledáme do svého týmu recepční (studentku/studenta) na DPP/DPČ do cenrály společnosti Dial Telecom a.s., Křižíkova 36a/237, Praha 8 - Karlín

Nabízíme:

  • 10 – 20 hodin týdně (většinou odpoledne 13-18h, výjimečně dopoledne 8-14 a dále je možnost si přivydělat administrativní prací navíc)
  • 140 Kč/h
  • výborná dopravní dostupnost (metro B Křižíkova)
  • zaučení a nástup co nejdříve / dle dohody
  • možnost dlouhodobé spolupráce

Požadujeme:

  • komunikativní znalost AJ
  • uživatelská znalost práce na PC
  • studium VŠ

Pracovní náplň:

  • vyřizování telefonátů (přepojování, vyřizování vzkazů atd.)
  • drobné objednávky (taxi, občerstvení atd.)
  • administrativní práce (vyřizování emailů, zapisování pošty, práce s interním systémem)
  • uvádění návštěv
  • krátké pochůzky (na poštu, na nedaleké finanční oddělení atd.)

Zájemci o spolupráci nás mohou kontaktovat prostřednictvím adresy: recepce@dialtelecom.cz nebo na mobilním čísle: 737 235 893 Simona Voborníková (hlavní recepční).