Tiskové zprávy


Podle hodnot
Nalezeno 57 záznamů
|< < 1 2 3 4 5 6 >|

Zrušení propojovacích poplatků za linku 1221

9.10.2020
Společnost Dial Telecom, a.s. zrušila propojovací poplatky a tím se snaží přispět k řešení stávající nelehké situace spojené s šířením viru COVID 19.

Dial Telecom nasazuje novou technologii „ Flexible Grid"

3.9.2020
Dial Telecom připravuje podzimní implementaci technologie Flexible grid pro navýšení kapacity a vylepšení své páteřní ultra-low-latency DWDM sítě Český Těšín – Frankfurt nad Mohanem s odbočkou do Prahy.

OPATŘENÍ SPOLEČNOSTI Dial Telecom, a.s. VE STAVU NOUZE

13.3.2020
Vážení zákazníci, partneři a dodavatelé, chtěli bychom Vás informovat o režimu fungování společnosti Dial Telecom a.s., po vyhlášení nouzového stavu státu Vládou ČR.

ÚPRAVA PROVOZNÍ DOBY RECEPCE SPOLEČNOSTI

12.3.2020
Vážení zákazníci, vzhledem k vládnímu opatření ohledně Corona viru je upravena provozní doba hlavní recepce CORSO.

Zprovoznili jsme 100 Gbps záložní spoj do Frankfurtu

13.2.2020
Společnost Dial Telecom, a.s. zprovoznila záložní spoj o rychlosti 100 Gbps do svéhu IP uzlu umístěného ve Frankfurtu nad Mohanem.

Zprovozněn další úsek transportní vysokokapacitní DWDM sítě do Katowic

15.9.2019
Společnost Dial Telecom, a.s. na začátku měsíce září rozšířila svoji již tak rozsáhlou mezinárodní síť. Na území Polska uvedla do provozu další úsek své transportní vysokokapacitní DWDM sítě.

Nejrychlejší propoj mezi Prahou a Frankfurtem

9.7.2019
Dial Telecom, a.s., přední český poskytovatel telekomunikačních služeb navýšil rychlost do vlastního IP uzlu společnosti Dial Telecom umístěného ve Frankfurtu nad Mohanem na 100 Gbps.

Dial Telecom rozšířil svůj datový sál pro kritické technologie

7.6.2019
Dial Telecom, a.s., přední český poskytovatel telekomunikačních služeb, rozšířil své technologické prostory v pražském datovém centru společnosti CE Colo.

Dial Telecom je připojen do peerignového uzlu VIX.at

13.3.2017
Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, se v uplynulých dnech připojil do významného rakouského peeringového uzlu VIX.at. Hlavním cílem tohoto kroku je zlepšení propojení s internetovými sítěmi v Rakousku a zemích bývalé Jugoslávie.

Dial Telecom úspěšně provedl celoplošný upgrade páteřní sítě

26.1.2017
Společnost Dial Telecom úspěšně provedla celoplošný upgrade vlastní IP/MPLS páteřní sítě s cílem zvýšit stabilitu a kvalitu síťových parametrů v rámci celé České republiky.
|< < 1 2 3 4 5 6 >|