Tiskové zprávy - stránka 2


Podle hodnot
Nalezeno 54 záznamů
|< 1 2 3 4 5 6 >|

Dial Telecom vsází na multimediální obsah a přehlednou strukturu nového webu

23.4.2014
Dial Telecom, a.s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, spustil novou podobu svých webových stránek. Ústředním motivem je multimediální obsah a prezentace služeb společnosti namísto strohé záplavy čísel, dat a technických parametrů. Kromě modernizované grafické úpravy nové…

Dial Telecom navyšuje kapacity linek

28.2.2014
Dial Telecom, a.s., přední český poskytovatel telekomunikačních služeb, zřídil další DWDM lambdu o přenosové kapacitě 100 Gbps na trase Praha – Frankfurt nad Mohanem. Zároveň došlo k navýšení rychlosti do vlastního IP uzlu společnosti Dial Telecom umístěného ve Frankfurtu nad Mohanem na 30 Gbps.
Dial Telecom poskytuje telemetrické služby

Dial Telecom poskytuje telemetrické služby

28.2.2014
Významný český poskytovatel datových a hlasových služeb Dial Telecom, a.s., poskytuje nově telemetrické služby prostřednictvím dceřiné společnosti Telemetry Services.

Dial Telecom převzal zákazníky ETT

28.2.2014
Významný český poskytovatel datových a hlasových služeb Dial Telecom, a.s., převzal zákazníky společnosti ET Telekomunikace, s.r.o.
Dial Telecom získal tisíce nových zákazníků akvizicí brněnské firmy MAXPROGRES telco

Dial Telecom získal tisíce nových zákazníků akvizicí brněnské firmy MAXPROGRES telco

8.10.2013
Dial Telecom, a.s., přední český poskytovatel telekomunikačních služeb, se v pátek 4. října 2013 stal stoprocentním vlastníkem obchodního podílu ve společnosti MAXPROGRES telco, s.r.o., se sídlem v Brně. Hodnotu transakce se obě strany rozhodly nezveřejnit.
Dial Telecom dokončil fúzi se společností STAR 21 Networks

Dial Telecom dokončil fúzi se společností STAR 21 Networks

30.8.2013
Dial Telecom, a.s., přední český poskytovatel telekomunikačních služeb, úspěšně dokončl fúzi se společnosti STAR 21 Networks, a.s.

Dial Telecom připojil k vysokorychlostnímu internetu další důležitá administrativní centra

20.8.2013
Dial Telecom, a.s., významný český poskytovatel datových a hlasových služeb, nově zajišťuje připojení dvou významných pražských administrativních center k vysokorychlostnímu internetu. Nová přípojná místa jsou součástí metropolitní optické sítě Dial Telecomu.

Dial Telecom posílil kapacitu DWDM sítě

27.6.2013
Dial Telecom, a.s., přední český poskytovatel telekomunikačních služeb, v těchto dnech významně navýšil přenosovou kapacitu své optické DWDM sítě v úseku mezi Českým Těšínem a německým Frankfurtem nad Mohanem. Vytížená přenosová trasa středoevropského významu nově dosáhla celkové provozované…

Dial Telecom uspěl v dalších tendrech státních institucí

25.4.2013
Dial Telecom, a.s., významný český dodavatel hlasových a datových služeb, začátkem roku uspěl ve výběrových řízeních dvojice státních institucí na dodávku telekomunikačních služeb. Ministerstvo zahraničních věcí a Státní rostlinolékařská správa se rozhodly nevyužít nákupu dílčích IT služeb v rámci…
Dial Telecom zprovoznil bezpečný přenos podnikových dat přes půl světa

Dial Telecom zprovoznil bezpečný přenos podnikových dat přes půl světa

15.4.2013
Dial Telecom, a.s., přední český poskytovatel telekomunikačních služeb, na přelomu března a dubna spustil pro svého významného zákazníka dosud nejvzdálenější přímé datové propojení dvou poboček. Datový okruh propojuje více než osm tisíc kilometrů vzdálená města Brno a Wuhan v čínské provincii Chu…
|< 1 2 3 4 5 6 >|