Dial Telecom se připojil do datového centra Campus Frakfurt 1


29.8.2018
Praha
Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, se v uplynulých dnech připojil do významného datového centra Campus Frankfurt 1 (FRA1).

Dial Telecom tak zde získal možnost poskytovat datové služby (datové okruhy, lambdy, VPN služby, Interconnect apod.) na nejvyšší technologické úrovni.
Datové centrum sídlí na adrese Eschborner Landstraße 100, 60489 Frankfurt am Main a je provozováno společností e-shelter services GmbH.

O společnosti Dial Telecom

Akciová společnost Dial Telecom je poskytovatelem komplexního portfolia hlasových, datových a internetových služeb s garantovanou dostupností po celé České republice prostřednictvím vlastní optické sítě. Síť společnosti Dial Telecom má centrální dohledové centrum v Praze. Monitorování sítě i pracoviště podpory zákazníků pracují v nepřetržitém provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Dial Telecom, a. s. je držitelem certifikátů ISO 9001:2009 se zaměřením na management jakosti, ISO 14001:2005 pro kvalitu environmentálního managementu a ISO 27001:2006 pro řízení informační bezpečnosti, tedy ochranu citlivých informací před neoprávněným přístupem.